NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Biuro księgowe Warszawa Praga Południe - A.M.D. Rachunkowość

2016-03-22 08:24:32Biuro rachunkowe A.M.D. Spółka z o.o. mieści się w Warszawie, na Pradze Południe. Od ponad 20 lat oferuje i dostarcza różnorodne usługi księgowe i rachunkowe. Mając odpowiednio dobrany zespół profesjonalistów, jak doradca podatkowy, biegły rewident oraz radca prawny) dostarcza profesjonalne i kompleksowe usługi księgowe dla spółek oraz dla osób fizycznych.Prowadzisz działalność gospodarczą?

Prowadzenie działalności gospodarczej nie zawsze jest łatwym zadaniem i wymaga sporych nakładów czasowych. Dodatkowo dochodzą sprawy związane z dokumentami typu faktury, rachunki oraz sprawy płacowe.

Chcesz założyć nową działalność?

A może masz nowy i nowatorski pomysł na biznes i chcesz założyć nową działalność? Nie wiesz, od czego zacząć? Pomożemy w założeniu nowej firmy (spółka, działalność gospodarcza oraz inne formy działalności).

Prowadzisz fundację lub stowarzyszenie?

Wszystkie zarejestrowane fundacje i stowarzyszenia muszą prowadzić księgowość, nawet wtedy, gdy jedyny ich przychód to składki członkowskie. Poświęcając się fundacji, na pewno nie masz czasu na zajmowanie się fakturami i rozliczeniami. Chętnie pomożemy w prowadzeniu prowadzenia ksiąg rachunkowych Twojej organizacji.

Poszukujesz biura rachunkowego dla Wspólnoty Mieszkaniowej?

Wspólnoty mieszkaniowe nie są zobowiązane do prowadzenia ksiąg rachunkowych zgodnie z ustawą o rachunkowości. Nie oznacza to jednak, że jakiekolwiek zdarzenie niosące za sobą skutki finansowe mogłoby pozostać nie zarejestrowane. Chętnie pomożemy w prowadzeniu takiej ewidencji.

Zapraszamy do kontaktu: www.amd-rachunkowosc.pl.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: