NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Bramy specjalistyczne i przemysłowe Interflex

2018-05-04 10:04:38

Bramy przemysłowe, specjalistyczne i garażowe

Produkcja bram specjalistycznych, przemysłowych oraz różnego rodzaju bram garażowych nie jest łatwym zadaniem i dlatego warto je powierzyć odpowiedniej firmie.

Bramy specjalistyczne przemyslowe garzaowe wielkopolskie

Interflex Polska Sp. z o.o.

Interflex Polska Sp. z o.o. obecna na rynku polskim od 1990 roku , jest częścią międzynarodowej firmy Interflex b.v. z siedzibą w Holandii. Wraz z oddziałami w Portugalii, Rumunii i Estonii tworzymy sieć sprzedaży detalicznej i hurtowej bram garażowych, przemysłowych , przeciwpożarowych oraz drzwi specjalistycznych.

Długoletnie doświadczenie naszych pracowników w sprzedaży otworowej stolarki budowlanej pozwala na terminową i rzetelną realizację zleceń. Dodatkowym naszym atutem jest współpraca z firmami montażowymi na terenie całego kraju, co zapewnia stały i szybki serwis. Ekipy montażowe dysponują niezbędnym sprzętem, jak też doświadczeniem i umiejętnościami wymaganymi przy realizacji małych i dużych obiektów budowlanych.

Podstawowym celem jaki sobie stawiamy jest najwyższa jakość naszych produktów przy zachowaniu maksymalnego bezpieczeństwa ich użytkowania. Dzięki strategicznej współpracy z firmą Kingspan Door Components możemy właśnie osiągać te cele. Wybierając jedną z naszych bram stawiają więc Państwo na najwyższą jakość, nowoczesny design, bezpieczeństwo użytkowania i szybki serwis.

Nasi doradcy na terenie całego kraju chętnie udzielą Państwu wszelkich wskazówek i pomogą w podjęciu decyzji jaką jest zakup bramy garażowej Interflex.

 Bramy specjalityczne przemyłowe wielkopolskie

Interflex Polska Sp. z o.o.
62-025 Kostrzyn Wlkp,. Skałowo 5
Tel.: +48 (61) 817 86 03

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: